قوانین تِزمن

با قوانین و مقررات سایت ما آشنا شوید:

قوانین و مقررات تِزمن

 

پیش از سفارش پروژه خود حتما قوانین و مقررات سایت و پیج تزمن را ربا دقت بررسی کرده و سپس نسبت به سفارش پروژه خود اقدام نمایید. ثبت سفارش و نهایی کردن پروژه به معنای پذیرش قوانین سایت میباشدو تمام داوری ها بایستی بر اساس این قوانین صورت پذیرد.

۱- تمامی پروژه های انجام شده در تزمن ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه زمان پشتیبانی خواهند داشت. و پس از زمان تعیین شده سایت tezman هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه شما نخواهد داشت مگر اینکه از قبل در رابطه با زمان بررسی بیشتر توافقی با سایت صورت گرفته باشد.بنابراین مشتری گرامی دقت نماید که در این زمان خود را بررسی نماید و درصورت وجود اشکال و ایراد به سایت اعلام کند تا تز اصلاح گردد.البته به سوالات مشتریان عزیز بعداز این زمان پاسخ داده خواهد شد.درصورت تقاضا برای بیشتر شدن زمان بررسی پروژه باید با مدیریت سایت هماهنگی لازم صورت گیرد.

۲-تمامی پایان نامه ها طبق سفارش داده شده انجام خواهند شد. و هرگونه تغییر یا اضافه کردن مواردی جدید به پروژه نیازمند هماهنگی با کارشناس پروژه و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

۳- مشتری درصورت تاخیر در دریافت پروژه خود هیچگونه ادعایی مبنی بر گرفتن مبلغی بعنوان خسارت از سایت و پیج نخواهد داشت.

– تمام تاریخ های تحویل پروژه تقریبی بوده لذا امکان تاخیر از 10 الی 20 روز در پروژه ها محتمل میباشد. این مورد در تمام پروژه ها مطرح میباشد لذا پیش از نهایی کردن سفارش این مورد را مدنظر قرار دهید.

– در صورت لغو کردن پروژه، متقاضی بایستی امکان تماس و برقراری ارتباط را فراهم نماید. در صورتی که امکان ارتباط مستقیم با متقاضی فراهم نشود (نظیر عدم پاسخ به تلفن / بلاک کردن در واتساپ و …) مسئولیت های آتی به عهده ایشان میباشد.

۴-درصورت درخواست مشتری پروژه ها دارای گزارش انجام کار می باشند، هرگونه گزارش و توضیحات بیشتر در انجام پروژه مستلزم هماهنگی با مجری انجام پروژه خواهد بود..

۵-رسالت ما انجام پروژه ها با بهترین کیفیت می باشد. آموزش مقدماتی و صفر تا صد پروژه های انجام شده اصلا جزء فعالیت های سایت نمی باشد.البته این مورد را هم مشتری گرامی میتواند از مدیریت سایت تقاضا کند و درصورت موافقت قابل انجام می باشد.

۶-لازم به ذکر است بعد از تحویل پروژه به مدت ۳ روز می‌توانید مشکلات خود را به صورت مکتوب مطرح کنید و خارج مدت مشخص شده، پاسخ گویی به تغییرات جدید خارج از تعهد اولیه خواهد بود مگر اینکه توافقاتی از قبل انجام شود.

۷-بعد از واریز هزینه اولیه، کنسل شدن پروژه از سوی استاد و یا انصراف شما از ادامه پروژه(به هر دلیل) قابل قبول نیست و سایت می تواند نیمی از هزینه را حتی بدون اینکه درصدی از کار انجام شده باشد بعنوان خسارت از کل مبلغ پروژه کسر کند و مابقی را به حساب شما واریز نماید و چنانچه کل کار انجام شده باشد باید کل هزینه پرداخت شود. در صورت موافقت سایت به فسخ قرارداد، متناسب با درصد انجام شده و محاسبه خسارت سایت، هزینه ای از هزینه کل تعیین شده کسر خواهد شد. و چنانچه مبلغ پیش پرداخت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود. و اگر کمتر باشد، از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مسترد خواهد شد.

۸- درصورت وجود اختلاف بین مشتری و مجری درخصوص پروژه تحویل داده شده، کار به داوران سایت پایان نامه یار سپرده می شود. و مشتری و مجری متعهد هستند که بعد از صدور رای داوری تابع رای وی باشند و آن را بپذیرند.لازم به ذکر است که داوری بصورت کاملا بی طرفانه بین مجری و مشتری صورت خواهد گرفت و سایت تابع رای کارشناسان داوری پروژه می باشد.درصورتی که نظر داور بر این مورد باشد که درصدی از کار انجام شده ، به همان اندازه از هزینه پروژه به مجری داده خواهد شد.

9- در صورت هرگونه اختلاف بایستی طرفین ابتدا مکاتبه نمایند و در صورت عدم توافق نهایی از سایز مراجع اقدام نمایند.

۱۰- برای شروع پروژه بعداز موافقت کارفرما با هزینه پروژه نصف هزینه بعنوان پیش پرداخت باید به حساب سایت واریز گردد و پس از انجام پروژه به کارفرما اطلاع داده می شود که کار آماده تحویل است و قبل از تحویل پروژه باید هزینه پروژه تسویه گردد.بعداز تسویه هزینه پروژه توسط کارفرما فایلهای پروژه برای وی ارسال می گردد.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید